Zakład Sieci i Zasilania sp. z o.o.

PRACA

INŻYNIER BUDOWY

Zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji budowy
  • współpraca z Kierownikiem Budowy
  • nadzór nad pracami wykonywanymi przez podwykonawców
  • kontrola harmonogramu dostaw i usług
  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych
  • monitorowanie jakości wykonywanych prac
  • dbanie o porządek na budowie oraz nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP
  • koordynacja procesów logistycznych w obrębie budowy
  • udział w procesie rozliczania robót i przygotowywaniu dokumentacji odbioru robót.

Oczekujemy

  • wykształcenia wyższego – budownictwo
  • doświadczenia zawodowego min. 1 rok
  • znajomości obsługi programów AutoCad i MS Office
  • wysokiego poziomu zaangażowania w powierzone zadania
  • umiejętności priorytetyzacji zadań

Oferujemy

  • umowę o pracę – zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania
  • możliwość rozwoju zawodowego w branży drogowej i torowej
  • możliwość zdobycia doświadczenia niezbędnego do uzyskania uprawnień wykonawczych w spec. drogowej.